"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Android iOS Kavgası Büyüyecek

Sedat | 24 Ağustos 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Android ve iOS arasındaki rekabet günden güne daha da artarken iki işletim sistemi arasında geçiş yapmak isteyen kullanıcılara yönelik farklı uygulamalar da piyasaya sunu

Geçtiğimiz günlerde Apple tarafından tanıtımı gerçekleştirilen özel bir araç ile iOS işletim sistemine geçen Android kullanıcılarının daha kolay bir şekilde geçiş yapabileceği belirtilmişti. Bu araç ile birlikte özellikle veri kaybı yaşamak istemeyenler tüm telefon bilgilerini iOS işletim sistemine aktarmak isteyen kullanıcılar herhangi bir kayıp yaşamadan işlemlerini araç üzerinden gerçekleştirebiliyor.

Apple tarafından yapılan bu uygulama sonrasında ise Google yanıt vermekte gecikmed.  Google tarafından geçtiğimiz günlerde yapılan tanıtımlarda iOS işletim sisteminden Android işletim sistemine geçiş yapmak isteyen kullanıcıların kolay bir şekilde geçiş işlemlerini yapabileceği belirtilirken bu konuda sunulan özel bir araç sayesinde kişiler ihtiyaçlarına oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirebilecek. Bu bakımdan Android iOS işletim sistemleri için özel olarak işletim sistemine geçiş için araçlar piyasaya sunulmuş durumda. Kullanıcılar iki işletim sisteminden birini tercih ederken artık daha kolay bir şekilde geçiş yapabilecekler. Araçları kullanmak ücretsiz olduğundan dolayı bu imkândan isteyen herkes yararlanabilecek.

İki işletim sistemi de piyasaya yeni versiyonlarıyla giriş yapmaya hazırlanırken bu konuda işletim sistemleri arasında rekabet çok daha artacak. 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi