"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Android İşletim Sisteminde Video Nasıl İndirilir?

Sedat | 7 Ağustos 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Android işletim sistemlerinde izlenen bir videoyu indirmek isteyen kişilerin mevcut özellikleri ile bir işlem yapması mümkün olmazken uygulamaların kullanılması zorunlu.

Android işletim sistemine sahip telefonlarda sosyal medya ve ya video siteleri üzerinden video izleyen kişiler istediği videoları indirme imkanına sahip. Piyasaya sunulan pek çok uygulama kişilerin bu konudaki ihtiyacını çözümlerken video indirme işlemlerini sistemsel özellikler ile yapılamayacak olması uygulamaların kullanılmasını da zorunlu hale getiriyor. Bu bakımdan aşağıda listelenen uygulamaların kullanılması sayesinde telefon ya da tabletlerde istenilen video kolay bir şekilde indirilebilir.

AVD Free: AVD Free ücretsiz ve oldukça özellikli bir uygulama olarak ön plana çıkıyor. Uygulama içerisinde yer alan internet tarayıcı sayesinde kişiler istediği sitedeki videoyu indirme imkanına sahip.

Loader Droid: Loader Droid’in en önemli özelliklerinden bir tanesi Türkçe dil desteğini bulunması. Bu bakımdan özellikle yabancı dil sorunu olan kişilerin bu uygulamayı kullanması çok daha uygun olacaktır. Üstelik uygulama ücretsiz.

Video Downloader: Video Downloader en çok tercih edilen uygulamalar arasında yer alıyor. Uygulama içinde reklam olmaması ve ücretsiz olması pek çok kişinin bu uygulamayı tercih etmesini sağlıyor.

 

Advanced Download Manager: Advanced Download Manager sadece video değil internet üzerinden indirilebilecek tüm içerikleri indirilmesini sağlıyor. Bu bakımdan kullanıcılar ücretsiz ve kolay bir kullanımı bulunan bu uygulamayı tercih edebilir. Üstelik uygulama mevcut internet tarayıcılarına entegre bir şekilde çalışabiliyor.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi