"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Android Nougat Üçüncü Defa Sadece Galaxy S7 Ve S7 Edge İçin Yayınlandı!

Sedat | 26 Kasım 2016 0 yorum Süre: 1 dakika

Samsung, beta sürecine dahil olan Galaxy S7 ve S7 Edge modelleri için üçüncü defa Android Nougat beta sürümünü yayınlandı. İşte detaylar...

Sürekli olarak biryenilik peşinde olan ve kendini yinelemeyen yapısıyla tanıdığımız Samsung, akıllı telefonlarında Android'in son sürümü "Android 7.0 Nougat" güncellemesini sunmak için hazırlıklara tam gaz devam ediyor.

Firma, Galaxy Beta Programı’na kayıtlı olan kullanıcılarına Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge modelleri için Android 7.0 beta sürümlerini yayınlayıp denemelerini sürdürüyor. Şimdi de üçüncü beta İngiltere’deki beta kullanıcıları için yayınlandı.

Yeni özellikler sunmasını beklediğimiz Samsung, G935FXXU1ZPKK yapı numarası ile kullanıcılara sunulan Android 7.0 beta sürümünün yenilinen özellikler ile geleceğinin sinyallerini verdi.  Hızlı panel düzenini değiştirebilir, 3x3, 4x3 ve 5x3 ızgaralar arasından seçim yapabilirsiniz. Parlaklık sürgüsünün geçişlerinizin üst seviyede görünüp görünmemesini de size seçim hakkı olarak tanıyacak.

Aşağıdaki görsellerde Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge için Android 7.0 Nougat beta son sürümün ekran görsellerini inceleyebilirsiniz...

 

 

 


 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi