"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Android One Nougat Alabilecek

Sedat | 19 Eylül 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Android One modellerine Android 7.0 Nougat güncellemesinin geldiği açıklandı.

Son dönemlerde kullanım oranları giderek artan Android One için kullanıcılara önemli bir müjde verildi. Android One için yapılan açıklamalarda sistem güncellemesinin sunulduğu ifade edilirken, bu güncelleme ile birlikte telefonlar Android 7.0 Nougat versiyonuna yükseltildi. Bu yükseltme ile birlikte Android One kullanıcıları Android’in son versiyonunu kullanma imkanı elde ederken, güncellemenin çok kısa süre içerisinde tüm telefonlarda görülebileceği de ifade edildi.

Ağustos ayı sonu itibari ile Android’in yeni işletim sistemi sunulurken, Android One için yeni sürüm Eylül ayı itibari ile yayınlanabildi. Bu açıdan Android One kullanıcıları güncelleme ile birlikte çok önemli bir avantaja da sahip olmuş durumda. Bugüne kadar üretilen en iyi işletim sistemi olarak kabul edilen Android 7.0 ile birlikte Android One çok daha güvenilir ve performanslı bir şekilde sunulmuş olacak.

Android One için sunulan bu güncellemenin sorunsuz bir şekilde telefonları bir üst versiyona yükseltecek. Android One için yapılan bu güncelleme aynı zamanda telefonu da ilkler arasına sokuyor. Öyle ki bugüne kadar sınırlı modellerde kullanılan Nougat, Android One ile birlikte daha fazla kişiye erişebilecek. 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi