"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Android Turbo Güce Ulaşacak!

Sedat | 3 Ağustos 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Kullanıcı dostu Root Booster ile sadece birkaç dokunuşla Android sisteminizi optimize edebileceksiniz.

Ücretsiz uygulamada 3 özel moddan birini seçmeniz yeterli, ardından Root Booster kalan her şeyi kendi omuzlarına alıp hallediyor. Uygulamanın kullanıma başlaması ve modların seçilmesi yaklaşık bir dakika sürüyor ve yeniden başlatma işlemi gerektiriyor. Unutmadan: Uygulamayı kullanabilmek için cihazınızın root işlemi geçirmiş olması gerekiyor. Uygulamanın yapacağı grafiksel sunumlar her bir modun özelliklerini ve avantajlarını anlamanıza yardımcı oluyor. Bu sunumlardaki ufak metinler ile hangi hızlandırıcı seçeneğinin, hangi işleri gerçekleştirerek sisteminizi optimize edeceğini öğrenebiliyorsunuz.

Modlarda Ne Var?

Seçilen moda bağlı olarak uygulamalar uyku moduna (hibernation) alınabiliyor, RAM seçenekleri değiştirilebiliyor ve CPU Governor’lar (İşlemci frekansı düzenleyicileri) ayarlanabiliyor. Sık sorulan sorular (FAQ) sekmesinden CPU Governor ve Hibernation gibi terimlerin ne işe yaradıklarını öğrenebilirsiniz. Uygulamanın basit fonksiyonları ücretsiz, fakat cidden yararlı modlara erişim paralı. İster üç modu da toplam 2,90 Euro’dan alabilir, isterseniz de modları tek tek tanesi 1,30 Euro fiyat ödeyerek edinebilirsiniz.

Testlerde Durum Ne?

Testlerde hızlandırıcı mod en başarılı. Fakat stabilite modundayken cihazda pek çok aksaklıkla görüntülendi. Samsung Galaxy S3 ile yapılan bu testlerde uygulamanın stabilite mod dışında başarılı olduğunu söylemek mümkün. 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi