"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Android’te Asphalt 8: Airborne Fırtınası Esiyor! Asphalt 8 İndir

Sedat | 21 Ağustos 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Otomobil ve hız oyunlarının dünya üzerinde gördüğü büyük ilgiyi, göz adrı etmeyen Android hız tutkunları için Asphalt 8: Airborne oyununu geliştirdi ve meraklılarının beğ

Bir seri olarak hazırlanmış oyun daha önce 7 adet olarak hazırlanmıştı. Serinin son oyunu olan Asphalt 8: Airborne oyunu, son kalitede yüksek görsellikli, çekici baskısı ve hızı ile serinin en iddialı oyunu olmayı başarmış durumda.

Oyunda 50’nin üzerinde, dünya devi olan markalara sahip arabaları kullanma imkanı var. Oyuncular başta  Lamborghini, Ferari, Aston Martin olmak üzere DeLorean marka araçlardan istediklerini kullanabiliyorlar. Oyuncular, oyunda kendileri için seçtikleri, şahane otomobilleriyle, yarış pistinde hem eğlenceli hem de hızlı bir yarış turuna çıkıyorlar.

İnternet üzerinden ücretsiz olarak bulunabilecek oyun için, site üzerinden indir sekmesine tıklayarak oyunun hemen indirilebiliyor. Gmail hesabı üzerinden indirilen alınabilecek oyun Google Play üzerinden temin edilebiliyor. Oyunu oynayan ve başından kalkamayan pek çok oyuncu gibi eğer siz de bir hız tutkunuysanız, siz de bilgisayara kilitleneceksiniz demektir.

Oyun Nasıl Oynanır?

Buraya tıklayarak adres üzerinden Google Play’e giriş yaparak cihazınıza kolayca oyunu indirebilirsiniz. İndirme işlemleri tamamlandıktan sonra ise oyuna giriş yaparak yarış kariyerinize başlayabilirsiniz. Farklıve oldukça hız dolu oyun, boş vakitlerinizde iyi şekilde zaman geçirmenizi sağlayacak. Oyun bugüne kadar 6.163.496 kişi tarafından oylanırken, oyunun ortalama puanı 4,5.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi