"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Android’te Swiftkey İle Yazmak Çok Kolay!

Sedat | 21 Ağustos 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Swiftkey Keyboard kullanıma sunulduğu ilk günden itibaren yüksek indirme oranlarına ulaşırken, pek çok kullanıcının da ilk tercihi olmuş durumda.

Android’in en güzel uygulamalarından bir olan ve dünyada büyük beğeni toplayan uygulamalarından biri Swiftkey Keyboard kullanıcıya çok daha hızlı ve kısa bir sürede, mesaj atma ya da not alma olanağı sağlıyor. Siz ekrana yazmak istediğiniz kelinin ilk birkaç harfini yazıyorsunuz klavye yazmak istediğiniz şeyi tahmin ederek, yazmak istediğiniz kelimeyi sizin yerinize hızlı bir şekilde yazarak karşınıza getiriyor.

Swiftkey3 Keyboard uygulamasının yetenekleri tabiî ki bununla sınırlı değil. Klavye size sadece kelime değil, cümle tahmininde bulunarak yazmak istediğiniz uzun cümleleri hızlıca yazmanıza yardımcı oluyor. Hem çok pratik hem de oldukça işe yarayan bu uygulama internetten ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Size büyük kolaylık sağlayan bu uygulama sayesinde, en önemli toplantılarınızda kâğıt kalemle not alma alışkanlığınız da çok uzaklarda kalacağa benziyor. En uzun mesajlarınızı en acil ve kısıtlı zamanlarınızda kısa sürede yazma olanağı bulacağınız uygulama sayesinde, uzun uzun mesaj yazma zahmetinden de kurtulmuş olacaksınız. Mesaj yazmak eziyetten çok zevke dönüşecek. Bu uygulama üreticisi üstelik bu alanda ödül dahi almış durumda. Bu bakımdan yeni güncellemeler iel birlikte çok daha etkin bir hale getirilen uygulama oldukça kullanışlı. 

Buraya tıklayarak uygulama sayfasına gidebilirsiniz. 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi