"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Apple AirPods Pro 2 SiP iki boyutta gelebilir!

Sedat|30 Aralık 2020 0 yorum Süre: 2 dakika

Apple'a yakın kaynaklar AirPods Pro 2 ile ilgili yeni görseller paylaştı.

Geçmiş söylentilere göre Apple, AirPods Pro halefinin tasarımını değiştirmek istiyor. Yeni sürümlerin, gövdeleri olmadan daha kompakt bir yuvarlak tasarıma sahip olacağı bildiriliyor. Şimdi, AirPods Pro'nun bir sonraki yinelemesini çevreleyen yeni bir sızıntı, bir paket (SiP) muhafazalarındaki yükseltilmiş sistemleriyle ilgili bazı sızıntılar ortaya çıktı. 

AirPods Pro 2 SiP olduğu iddia edilen görseller ortaya çıkınca Apple'ın bir sonraki AirPods Pro'nun daha küçük ve daha büyük sürümlerini yayınlayabileceğini yineleyen muhafaza için iki farklı kablo bağları gördük. Apple, bu durumu yeni model iPhone cihazlarında da yaptı. Bu nedenle AirPods'ların da iki farklı boy ile gelmesini bekleyebiliriz.  Sızıntılar, AirPods Pro 2'nin, birinci nesil AirPod'lardaki W1 çipine kıyasla Bluetooth 5.0, eller serbest "Hey Siri" ve daha düşük gecikme özelliklerine sahip Apple'ın H1 çipine güveneceğini gösteriyor.

Ayrıca, daha kaliteli AirPods Pro'ya benzer bir kulak içi tasarıma sahip yeni bir çift standart AirPods bekliyoruz, ancak bunlar ile ilgili net birşey yok. Apple’ın yeni AirPod'larının 2021'in ilk yarısında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi