"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Apple Beats Kulaklıkları 7 Eylül’de Tanıtacak

Sedat | 2 Eylül 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Apple tarafından Eylül ayı içerisinde yapılacak iPhone 7 tanıtımında aynı zamanda beats kulaklıkların da tanıtılacağı öğrenildi.

Apple için yeni bilgiler gündeme gelirken, sızdırılan bir raporda Eylül ayı içerisinde yeni iPhone modeli ile birlitke beats kulaklıkların da tanıtılacağı öğrenildi. Raporda yazan bilgiler dahiline tanıtımlar hakkında bilgi elde etmek mümkün olurken Eylül ayı içerisinde iki farkı model kullanıcılara sunulacak. Bu kapsamda iPhone 7 ve iPhone 7 Plus olarak yeni versiyonlar kullanıcılara sunulacak. Bunun yanı sıra tanıtım etkinliğinde pek çok yan donanım da tanıtılacak. Bunlardan en önemlisi ise beats kulaklıklar olacak. Zira yeni modellerde 3.5mm kulaklık girişi yer almayacağından dolayı kablosuz kulaklıklar daha fazla önem kazanacak ve beats kulaklıklar da yeni modeller ile birlikte kullanılacak orjinal kulaklıklar olacak.

Raporun sızdırılması ve yayınlanmasında Generaton imzası yer alırken, Apple tarafından satın alınan Beats tarafından bu konuda destek sağlanacağı ve yeni cihazlar için beats kulaklıkların üretileceği belirtildi. Gündeme gelen bu bilgilerin pek çok kaynak tarafından da doğrulanmış olması, iddiaları güçlendirdi.

beats kulaklıklar hakkında bu bilgiler paylaşılmış olsa da kulaklıkların teknik özellikleri ile ilgili herhangi bir bilgi paylaşılmadı. Bu nedenle tanıtım gününde yapılacak açıklamalar ile birlitke beats kulaklıkları hakkında bilgi sahibi olmak mümkün olacak. Tanıtımların 7 Eylül 2016’da yapılması bekleniyor.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi