"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Apple Önümüzdeki Yıl Bu Ürünler İle Geliyor!

Sedat | 27 Ekim 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Apple'ın Tayvan merkezli Nikkei sitesinin haberine göre, önümüzdeki sene içerisinde tam 3 tane birbirinden farklı iPhone modellerini tanıtmaya geliyor.

Yeni görücüye çıkrılan çiçeği burnunda iPhone 7'nin etkisinin devam ettiği şu günlerde, Tayvan merkezli web sitesinin açıklamış olduğu ciddi iddialar önümüzdeki sene hangi ürünlerin geleceği hakkında bilgi vermiş oldu. Böylelikle Apple, iPhone 8 modelleriyle 2017 yılına bomba gibi gelecek.

3 farklı özelliklerde gelmesi beklenen iPhone 8 modellerini lans edecek olan Apple, 4.7 ve 5.5 inç boyutundaki ekran standartını sabit tutacak. Farklı sunulan bu iki modelin yanı sıra 5 inç boyutlu bir diğer model bu kervana dahil olacak. Web sitede belirtilen bilgiler doğrultusunda 5.5 inç boyutundaki iPhone modeli OLED ekrana sahip olurken, 4.7 ve 5 inç boyutlu iPhone modellerinin ise LCD ekran bulunduracak.

Bunlarla beraber iPhone 8 modelinin, Çin merkezli Lens Technology ve Biel Crystal Manufactory tarafından alışılmış yapının dışında tamamen cam tasarımı ile gelecek. Tanıtımına 10 ay gibi uzun bir sürenin varolduğunu düşünürsek şimdiden gelen bilgilerin çok erken olduğunu düşünmekte haksız değilsiniz. Ancak bu yenilenen tavrıyla Apple, aydırganacak gibi değil. 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi