"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Apple Watch 2 Her An Duyurulabilir!

Sedat | 15 Ağustos 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Apple tarafından piyasaya sunulan ve 2014 yılında tanıtılan Apple Watch için stokların tükenmeye başladığı belirtildi.

Giyilebilir teknoloji alanında en önemli markalarından birisi olan Apple, 2014 yılında piyasaya sunduğu akıllı saati ile oldukça ilgi görmüştü. Akıllı saatin piyasaya sunulmasının ardından giyilebilir teknoloji alanında da liderle ulaşmayı başaran Apple, 2014 yılından itibaren akıllı saat için hiçbir güncelleme sunmamıştı. Yeni modellerin piyasaya sunulmaması sadece tek bir versiyona ilgi gösterilmesine neden olurken yapılan son açıklamalarda stokların tükenmeye başladığı ifade edildi.

Eylül’de Apple Watch Tanıtılabilir

Eylül ayında Apple tarafından yapılacak olan tanıtım etkinliklerinde yeni bir modelin piyasaya sunulması beklenirken yeni model öncesinde stokların tükenmesi marka tarafından oldukça olumlu karşılandı. Piyasaya yeni model ile çıkış yaptıktan sonra bu modeli ile ilgi görmesi ve yüksek satış rakamlarına ulaşması beklenen Apple, yeimodel öncesinde yakaladığı başarı sayesinde tüm stoklarını da eritme şansı elde etti.

Apple Watch Sport, Apple Watch ve Apple Watch Edition olarak da üç farklı versiyon ile piyasaya çıkan Apple’ın yeni modellerinde kaç farklı versiyon kullanacağı şu an için bilinmiyor. Piyasaya sunulacak yeni modelin adının Apple Watch 2 olması beklenirken bugüne kadar marka tarafından hiçbir açıklamanın yapılmaması akıllı saat konusunda ciddi bir soru işareti oluşturuyor. Buna karşın marka yakın kaynaklar tarafından yapılan sızdırmalarda markanın Eylül ayında yeni bir akıllı saati tanıtmasına kesin gözüyle bakılıyor 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi