"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Apple Watch 2’ye Az Kaldı

Sedat | 30 Temmuz 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Apple Watch ile ilgili gündeme gelen son iddialarda yeni akıllı saatin çok kısa bir süre içerisinde piyasaya sunulacağı belirtildi.

Google tarafından ilk versiyonu büyük ilgi gören fakat ikinci versiyonu kullanıma sunulması oldukça geciktirilen Apple Watch için yeni iddialar geldi.

Konu ile ilgili gündeme gelen iddialarda kullanıcıların Eylül ve Ekim aylarından itibaren yeni Apple Watch’a sahip olabileceği belirtilirken bu konuda gündeme getirilen iddialar da kaynaklar Apple olarak gösterildi. Apple’a yakın çevrelerden sızdırılan bu bilgiler ile birlikte Apple Watch’un Eylül ayı itibariyle gelecek kesinleşirken Eylül ayında yapılacak tanıtımında Apple Watch’a yer verilmesi bekleniyor.

Pilde İyileştirmeler Gelebilir

Cihazın ikinci versiyonunda önemli iyileştirmelerin de yapılması beklenirken özellikle pil ömrünün arttırılması en önemli beklentilerden bir tanesi. Ayrıca Apple Watch üzerinden yapılan pek çok işlemde iPhone’a ihtiyaç olması bu konuda pek çok kullanım zorluğu da yaratıyor. Bu bakımdan yeni model ve işletim sistemi ile birlikte akıllı saatin işlemleri daha bağımsız bir şekilde yapabilmesi de beklentiler arasında yer alıyor.

Apple tarafından 5 Eylül tarihinde düzenlenmesi beklenen etkinlik ile birlikte bu konuda pek çok yeni bilginin paylaşılmasına kesin gözüyle bakılırken yapılacak bu tanıtımda kişileri oldukça farklı bir cihazın beklediğini genel bir görüş halinde. 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi