"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Apple Yılın Son Lansmanını Açıkladı!

Sedat | 20 Ekim 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Apple bu yılın son çeyreğinde düzenleyeceği lansmanda tanıtacağı cihazları açıkladı...

Apple her yıl olduğu gibi bu yılda gelenegi bozmadan yola devam etti. Yılın son lansmanını yapacağını duyuran Apple WWDC'de yazılımlarını Eylül ayında yeni iPhone modelini ve Ekim etkinliğinde ise MacBook ve yeni cihazlarını duyuracak.

Apple'ın bu yıl düzenleyeceği Macbook Air lansmanı 27 Ekim olarak açıklandı. Apple'ın gönderdiği davetiyede önümüzdeki günlerde düzenlenecek olan etkinlikte MacBook  MacBook Pro ve MacBook Air modellerinin tanıtımının yapılması bekleniyor. Macbook modellerinde 3.5mm girişi, parmak izi okuyucusu Touch ID, kısayol ve durum bilgileri için OLED panelinde modelde yer alması bekleniyor. Cihazın tasarım ve donanım açısından güncellemesi beklenen MacBook modellerinde iPhone 7'deolduğu gibi simsiyah renkte olacak.

Düzenlenecek etkinlikte iPad Pro 2, iPad mini ve iPad Air 3'ün de tanıtımının gerçekleşmesi bekleniyor. Davetiyenin kapağında yer alan "hello again" yazması çok manidar. Hepnizin bildiği üzere Steve Jobs ilk iMac modelini tanıttıktan sonra reklamlarda "hello again" sloganı kullanılmıştı. 
 

 

 

 

Sizce Apple'ın lansmanında sürprizler olacak mı?

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi