"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Asus Hindistan'da Zenfone 3 Tanıtacak

Sedat | 6 Ağustos 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Zenfone 3 modeli için Hindistan'da özel bir etkinlik düzenleyecek Asus, bu etkinlik ile birlikte mobil piyasaya iddialı bir giriş yapacak.

Tayvan'da yaptığı üretimlerle dünya genelinde popüler durumda olan ve her ne kadar yüksek satış rakamlarına ulaşılamazsa da önemli üreticiler arasında yer alan Asus, yeni telefon modeli olan Zenfone 3 ile birlikte piyasaya iddialı bir giriş yapmak istiyor. Telefonun tanıtımı için Hindistan'ı tercih eden Asus, yapacağı tanıtımın ardından Hindistan'da pazara sunulacak.

17 Ağustos’ta Tanıtılacak!

Tanıtımı ile ilgili paylaşılan bilgilerde 17 Ağustos tarihinde etkinliğin düzenleneceği belirtilirken etkinlik için davetiyeler gönderilmiş durumda. Daha önce telefon modeli ile ilgili tanıtım yapılmış olsa da Hindistan'a yönelik yapılacak olan bu tanıtımın ardından telefon modelleri resmen Hindistan'da satışa çıkartılacak. Bu bakımdan Hindistan adına oldukça önemli bir gün 17 Ağustos tarihi olurken Asus Hindistan'da daha fazla pay alabilmek adına iddialı modeli ile hedeflerini yüksek tutuyor.

 

5.5" büyüklüğünde ekran, 4GB RAM, 32 GB hafıza, Snapdragon 652 çip seti, 16MP arka kamera, 8MP ön kamera ve 3.000mAh batarya gibi özellikleri bulunan Zenfone 3 modelinin Hindistan'da da ilgi görmesi bekleniyor.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi