"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Asus ROG Phone 2 iddialı geliyor!

Sedat | 11 Haziran 2019 0 yorum Süre: 2 dakika

Asus ROG Phone 2, 120Hz ekranla gelecek. Peki hangi özelliklere sahip olacak?

Yaklaşan ROG Phone 2 için Tencent Games ile ortak olduklarını duyurduktan sonra Asus, yeni cihazın ilk ana özelliğini 120Hz ekranını resmi olarak onayladı.

Çin dövüş oyunu “The One Man Under” ile ortaklaşa Asus, yaklaşmakta olan telefonunun yenileme hızının artırılacağını ve daha sonra gelecek oyunların 120Hz deneyimi için optimize edileceğine söz verdi.

Bu, Razer Phone ve Razer Phone 2'den sonra 120Hz ekrana sahip üçüncü akıllı telefon olan ROG Phone 2'yi yapacak. Yeni ROG telefon ayrıca Tencent Games'ten daha sürükleyici bir deneyim için özel oyun yazılımı optimizasyonuna sahip olacak. Diğer söylentiler Snapdragon 855 CPU'ya ve 12GB RAM'e işaret ediyor. Ayrıca rafine bir soğutma mekanizması görüyor olabiliriz vasarlanan oyun telefonunun keskin çizgilerle göründüğünü ve LED aksan renklere sahip olduğunu düşünüyoruz.

Şimdilik, ROG Phone 2’nin Temmuz’da piyasaya çıkacağını biliyoruz, ancak fiyatlandırma ve kullanılabilirlik hakkında henüz net birşeyler yok. Bu yüzden biraz beklememiz gerekecek. 

Peki siz Asus telefonları nasıl buluyorsunuz?

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi