"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Asus ZenFone Max M2, ZenFone Max Pro M2'nin Fiyatı Ve Özellikleri!

Sedat | 6 Aralık 2018 0 yorum Süre: 3 dakika

Asus, geçtiğimiz günlerde Zenfone Max Pro M2'nin, 11 Aralık'ta Hindistan'da lanse edeceğini duyurmuştu. Filipkart'ın internet sitesinden elde edilen bilgilere göre Zenfone Max Pro M2, çift arka kameraya ve son derece dayanıklı bir yapıya sahip.

Asus, geçtiğimiz günlerde Zenfone Max Pro M2'nin, 11 Aralık'ta Hindistan'da lanse edeceğini duyurmuştu. Filipkart'ın internet sitesinden elde edilen bilgilere göre Zenfone Max Pro M2, çift arka kameraya ve son derece dayanıklı bir yapıya sahip.

Popüler Asus ZenFone Max Pro M1'in ardılı olan Asus ZenFone Max Pro M2, 11 Aralık'ta Hindistan'da piyasaya sürülecek ve cihazın teaser'ları çok fazla oldu. Asus ZenFone Max Pro M2'nin bir Flipkart ürünü olduğu doğrulandı ve lansman öncesinde akıllı telefonun teknik özellikleri ve fiyat bilgileri çevrimiçi sızdırıldı. Daha önceki raporlar, akıllı telefonun iki farklı modelde geleceğini, Snapdragon 660 SoC tarafından destekleneceğini, 2+ gün pil ömrü ve ekranın ön kısmının çentikli olduğunu gösteriyor. Taze sızıntı ayrıca ZenFone Max M2 smartphone ile ilgili ayrıntıları da listeler.

Asus ZenFone Max M2 özellikleri
Spesifikasyonlara göre, raporda ZenFone Max M2'nin Android 8.1 Oreo'da kullanıma sunulduğu ve 6,3 inç HD + (720x1520 piksel) bir LCD ekrana sahip olduğu belirtiliyor. Bu 3GB RAM ile eşleştirilmiş 1.8 GHz Snapdragon 632 SoC tarafından desteklenmektedir. Bir microSD yuvası kullanarak daha fazla genişletme seçeneği ile dahili depolama biriminin 32 GB olması bekleniyor.

Arkadaki çift kamera ayarı, bir 13 megapiksel sensör ve başka bir 2 megapiksel sensörle dikey olarak istiflenir. Ön tarafta, selfies için bir 8 megapiksel sensör var. Asus ZenFone Max M2'nin 4,000 mAh kapasiteli bir pil, 8 mm kalınlığında ve 165 gram ağırlığında olduğu söyleniyor.

Asus ZenFone Max Pro M2 özellikleri
Yaklaşan Asus ZenFone Max Pro M2'nin Android 8.1 Oreo'da çalıştığı, 6,3 inç LCD ekrana sahip olduğu, ancak 1080x2280 piksel full-HD + çözünürlükte olduğu söyleniyor. 4GB RAM ile eşleştirilmiş Snapdragon 660 SoC tarafından desteklendiği söyleniyor. Dahili depolama 64 GB olmak üzere aynı zamanda yanında 6GB RAM+128GB varyanıtı olabilir.

Ayrıca 13 megapiksellik bir sensör ve 5 megapiksellik bir sensörle dikey olarak yerleştirilmiş bir çift kamera kurulumunun sportif olduğu görülüyor. Selfie sensörü 8 megapiksellikte. Yakışıklı 5,000mAh pil, 180 gram ağırlığında ve 9mm kalınlığında olacak. Bağlantı seçenekleri NFC'yi de içerecektir. Belirtildiği gibi, cihazın büyük ölçüde 11 Aralık'ta Hindistan'da piyasaya sürülmesi bekleniyor ve tüm detaylar ortaya çıkacak.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi