"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Asus Zenwatch 3 Görüntülendi! İşte İlk Fotoğraflar

Sedat | 15 Ağustos 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Asus tarafından önümüzdeki dönemde gerçekleştirilecek IFA 2016 etkinliğinde tanıtılacak Asus Zenwatch 3 modelleri etkinlik öncesinde görüntülendi.

Giyilebilir teknoloji alanında en önemli modellerden bir tanesi Asus tarafından piyasaya sunulurken Asus Zenwatch 3 adının verildiği modeller için oldukça ciddi bir sızdırma yapıldı. Geçtiğimiz günlerde gündeme gelen haberlerde yuvarlak bir tasarımın kullanılacağı ifade edilen modellerin IFA 2016 etkinliğinde tanıtılacağı belirtilmişti. Bu bakımdan giyilebilir teknoloji meraklıları yeni etkinliği beklemeye başlarken dün yapılan sızdırmalarda ise etkinlik öncesinde Asus Zenwatch 3 modelleri resmen fotoğraflandı.

Elde edilen fotoğraflar sayesinde tanıtım öncesinde yeni modellerin görüntülenmesi mümkün olurken yuvarlak modellerin tercih edileceği de sızdırılan fotoğraflar ile birlikte kanıtlanmış oldu. Cihazın arkasında yer alan bağlantı noktası üzerinden şarj edileceği de görüntülenirken Bluetooth 4.2 ve Wi-Fi gibi özelliklerin saatte yer alması bekleniyor. Saatte 3 renkli dairesel bir alan yer alırken aynı zamanda üç butonun da görüntülenmesi farklı işlevlerin yer alabileceğine işaret ediyor.

 

Görüntülerden elde edilen bilgiler şimdilik bunlarla sınırlı olurken önümüzdeki aylarda yapılacak etkinlik ile birlikte cihazın tüm özelliklerini ulaşabilmek mümkün olacak. Fakat markanın tarafından tanıtımı yapılmadan cihazların basına sızdırılması da ciddi bir handikap olarak görülüyor. Tanıtım etkinliği ile birlikte ciddi bir gösteriş yapmak isteyen Asus, şimdiden modellerin nasıl olacağı hakkında tüm kullanıcıların bilgi sahibi olmasına neden olmuş durumda. Sızdırılan fotoğraflar ise şöyle;

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi