"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Asus ZenWatch 3 Yuvarlak Olabilir

Sedat | 11 Ağustos 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Giyilebilir teknoloji alanında en önemli cihazlardan bir tanesi Asus tarafından geliştirilen Asus ZenWatch olurken saatin yeni versiyonu olan Asus ZenWatch 3 modelinin pi

Giyilebilir teknolojinin en önemli cihazları akıllı saatler olarak görülürken pek çok marka tarafından yapılan üretimler bu konuda kullanıcılara önemli seçenekler sunuyor. Giyilebilir teknoloji sektörünün Asus tarafından dahil edilen Asus ZenWatch piyasada en çok tercih edilen modellerden bir tanesi olurken konu ile ilgili gelen son bilgilerde Berlin'de düzenlenecek IFA 2016 etkinliğinde Asus ZenWatch 3’ün görücüye çıkacağı belirtildi.

Etkinlikte yapılacak tanıtımların ardından akıllı saatin satış döneminin başlaması beklenirken satış ile birlikte kullanıcılar oldukça etkin bir giyilebilir saate sahip olacak. Görücüye çıktıktan sonra Android Wear platformunu kullanan akıllı saatin ilgi görmesi de beklenirken son dönemlerde farklı alanlarda etkin bir hale gelmeye çalışan Asus bu sayede kullanıcılarına giyilebilir teknoloji alanında da ulaşmaya başaracak.

İsim Asus ZenWatch 3 Olabilir

Yeni modelin isminin Asus ZenWatch 3 olması beklenirken bugüne kadar Asus tarafından herhangi bir açıklama yapılmış değil. Bu bakımdan akıllı saat ile ilgili detaylara ulaşmak oldukça zor olduğu gibi markaya yakın kaynaklar tarafından yapılan sızdırmalarda yeni saatte nelerin yer alacağı ve tanıtım gibi detayları öğrenmek mümkün oluyor. Yeni akıllı saat ile ilgili gündeme getirilen ve en çok ilgi gören iddialardan bir tanesi akıllı saatin yuvarlak bir tasarıma sahip olacağı. 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi