"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Avengers:Infinity War Sevenlerini Üzecek!

Sedat | 13 Nisan 2018 0 yorum Süre: 2 dakika

Avengers hakkında çarpıcı açıklamada bulunan yönetmen Joe Russo, Marvel fanlarını filmi izlemeden önce üzülmeye hazır olmaları konusunda uyarıda bulundu...

27 Nisan'da ülkemizde gösterime girecek olan Avengers:Infinity War bütün dünyada heyecanla bekleniyor. 10 yıldır kendini bu filme hazırlayan Marvel ekibi filme dair ettikleri herşeyin kusursuz olması çabalıyor.

Hikaye bakımından seride köklü değişikliklere yol açacak olan film bütün dünyada heyecanla bekleniyor. Hikayenin nasıl şekilleneceği ve hagi karaktere ne olacağını azda olsa tahmin eden Marvel fanlarına karşılık olarak filmin yönetmeni Jose Russo Marvel fanlarını filmi izlemeden önce üzülmeye hazır olmalarını söyledi.

Bu açıklamadan sonra hayranların kafalarında hangi ana karakterin öleceği soruları dolaşmaya başladı. Filmde bu tarz süprizlerin yanında başka süprizlerinde olacağı söyleniyor. Senaryo olarak karmaşık duran ancak 10 yıllık bir altyapısı olan filmin altyapısı sayesinde anlatması istediğini kolay bir şekilde anlatacaktır. Yine de sona geldiğimiz zaman filmin senaryosu açısından bazı saçmalıkların olacağını öne süren kişilerde bulunyor.

Şimdiye kadar çekilen ve en çok heyecan veren süper kahraman filmi olan Avengers:Infinity War izleyenlerini memnun edebilecek mi?

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi