"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Badland 2 Android İçin Artık Hazır!

Sedat | 16 Eylül 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Badland 2 adı verilen ve oldukça ilgi gören yeni oyun, Android için de kullanıma sunuldu. İşte Badland 2 ile ilgili son gelişmeler.

Mobil oyunlar son dönemlerde daha fazla ilgi görmeye başlarken, pek çok başarılı yapım da ön plana çıkmayı başarmış durumda. Bu konuda uzun zamandan beri oyuncuların ilgi gösterdiği Badland 2 için yeni gelişmeler yaşanırken, oyun için yapılan son açıklamalarda Andorid için de Badland 2’nin uyumlu hale geldiği açıklandı. Yapılan bu açıklama sonrasında Badland 2 için artık Android kullanıcıları da oyunu deneme imkanı elde edecek.

Farklı Görseller, İlgi Çeken Senaryo!

Badland 2 farklı grafikleri ve başarılı senaryosu ile dikkat çekerken, özelikle oyunun ilk piyasaya sunulduğu günlerde kısa sürede popüler hale gelmesi gelişmeleri de hızlandırdı. Android desteği olmaması nedeniyle sürekli eleştirilen Badland 2 için artık Android desteğinin de sunulması oyunun istatistiklerini daha da arttıracak. Google Play üzerinden indirilebilir durma getirilen Badland 2’nin kısa süre içersinde Android sisteminde de yüksek indirme sayısına ulaşması bekleniyor.

30 Milyon Rakamına Ulaşıldı

Badland 2 için yapılan ilk açıklamalarda oyun için şu ana kadar 30 milyon indirme rakamına erişildiği belirtilirken, bölüm bölüm ilerlenmesi gereken oyun, kişilerin zorlu bir sınav vermesini de gerektiriyor. 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi