"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Balık Tutmak Onunla Çok Kolay: Anglr

Sedat | 28 Ağustos 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Akıllı teknolojiler olta sektörüne de giriş yaptı. Artık balık tutmak teknoloji ile çok kolay.

Nesnelerin interneti olarak tanımlanan yeni teknoloji, nesnelerin akıllanmasını ve daha kolay bir şekilde kontrol edilmesini sağlıyor. Konuyla ilgili yapılan son tanıtım bu duruma önemli bir örnek olurken, akıllı olta Anglr sayesinde artık balık tutmak isteyen kişiler çok daha kolay bir şekilde balık tutabilecek.

Anglr Görücüye Çıktı

Balık tutmak çoğu kişi için tutku olurken, Anglr ile birlikte bu konuda bol bol balık tutmak mümkün olacak. Doğa sporlarına giriş yapmaya başlayan teknoloji bu konuda pek çok önemli cihazın da piyasaya sunulmasını sağlarken, Anglr simli olta sayesinde balık takibinden balık tutma işlemlerine kadar her şey hem teknolojik hem de klasik bir şekilde yapılabilecek.

Özel Uygulaması Var!

Anglr akıllı olta olmanın yanı sıra özel bir uygulamaya da sahip. Uygulama sayesinde balıkların taranması ve su altındaki hareketliliğin anlık olarak takip edilebilmesi mümkün. Bu açıdan Anglr oltayı suya atan kişilerin tablet ya da mobil üzerinden takipte olması ile birlikte balığın bol olduğu bölgelere gitmek ve olta atmak mümkün olacak. Benzer projeler bugüne kadar geliştirilmiş olsa da yüksek maliyetler nedeniyle alım gücü zorlanıyordu. Fakat Anglr bu konuda ekonomik bir çözüm de sunuyor. 130 Dolar gibi uygun bir fiyat üzerinden satılan bu olta, böylece pek çok kişinin kolay bir şekilde Anglr sahibi olmasını sağlıyor.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi