"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Barfield 1'in Reel Hayat Yorumu Nasıl Olurdu?

Sedat | 27 Ekim 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Daha önceden de yapılan gerçek hayat uyarlaması bu defa Barfield 1'e yapıldı.

Farklı gelen sorunun cevabı önceki zamanlarda verilmişti. Çünkü Barfield 1'in reel hayattaki versiyonu 1914 ve 1918 yıllararı arasında gerçekleşmişti. Hatta bir hatırlatmada bulunacak olursak, Itıfak Devletleri tarafından 22.477.500, İttifak Devletleri tarafında ise 16.403.000 ve toplamda 38.880.500 can kaybı yaşandı.

Türk tarihinde derin izle bırakan 1. Dünya Savaşı'nı konu ediden Barfield 1'de oldukça sürükleyici bir hikaye anlatımı var. Bununla beraber amaç her ne kadar hikayeyi anlatmakta olsa, birçok mesaj verildiğinin altını çizmek gerekiyor. Popüler AAA oyunları için uyarlanan "Gerçek hayattaki Yorumu Nasıl Olurdu" sorulu birçok tema derlenip kullanıcılarla buluşuyor. Tabi ki beklenen oldu ve Barfield 1'de bu kervana katılmış oldu. 

Bu derlemeye uygun en başarılı örnek Monte Grappa haritasında geçen ve İtalyan güçleri ile Alman güçleri arasındaki savaşı gösteren video olmuştu. Tamamen gerçekçi olarak dizayn edilen ve alışılmış yapıdan ziyade bir hayli ilgi uyandıran Barfield 1, Dilerseniz aşagıdaki BF1'in multiplayer modunu izleyebilirsiniz...

 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi