"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Batman Oyunu İddialı Başladı

Sedat | 3 Ağustos 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

2009 yılında Batman: Arkham Asylum ile birlikte kullanıcılarda ciddi bir sempati uyandıran Batman, yeni oyunu ile birlikte heyecanlı bir giriş yaptı.

2009 yılında Batman: Arkham Asylum adı ile piyasaya giriş yaptıktan sonra kısa süre içerisinde yoğun ilgi görmeye başlayan oyun versiyonu, Batman için de farklı bir dünya açmıştı.  Batman: The Telltale Series ile birlikte yeniden sektöre giriş yapılırken, oyunun ilk bölümü yayınlandı.

Batman: The Telltale Series ile birlikte heyecanın dozu daha da arttırılırken, kullanıcıların büyük bir bölümü bu heyecanı şimdiden yaşamaya başladı.

İlk bölümde, maskeli kişilere karşı belediye binasını korumanız gerekirken, bu sanıldığı kadar çok kolay olmuyor. Her bir bölümde farklı bir senaryo bulunurken, oyunu oynanan kişiler bir dizi olaylarda kahraman olmaya çalışıyor. Batman: The Telltale Series ile birlikte yeniden seriye dönüş yapılırken, bu oyunun da ilgi görmeye başlaması, üretici firmayı da sevindirmiş durumda.

İlk bölümüyle bile konuşulmaya başlanan Batman: The Telltale Series için kişilerin ilgi göstermesi, gündemde de en çok konuşulan oyunlar arasında Batman: The Telltale Series’in yer almasını sağladı.  Batman: The Telltale Series ile ilgili pek çok ilk bakış videosu çekilirken, sosyal medyada da oyun üzerinde pek çok farklı konuşma yapıldı. 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi