"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Battlefield 1’e 4 Yeni Harita

Sedat | 21 Eylül 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Battlefield 1 beta sürümü ile milyonlarca kişi tarafından oynanırken, 4 tane yeni harita da tanıtıldı.

Son dönemlerin en ilgi çeken serilerinden birisi olan Battlefield serisi için yeni versiyon Battlefield 1 olarak belirlendi. Battlefield 1 versiyonu ile piyasaya giriş yapan oyun serisi büyük bir ilgi çekerken, Battlefield 1 için yapılan son paylaşımlarda 4 farklı haritanın daha oyuna dahil edileceği açıklandı ve haritalar tanıtıldı.

Battlefield 1 Haritaları Yenilendi

Açık beta versiyonu ile büyük bir ilgi gören ve beta rekorlarını kıran Battlefield 1, artık daha fazla haritada oynanabilecek. Oyun içi gelişmelerin sürekli yapılması beklenirken, şimdiden pek çok yeniliğin ve ek özelliğin oyuna ekleneceği konuşuluyor. Yapılan tanıtımlarda da bunun ilk ipuçları sunulmuş durumda. Oyunda yer alan haritalara ek olarak Battlefield 1’e 4 yeni harita daha eklenmiş durumda. Açıklamalarda harita isimleri Argonne Forest, Ballroom Blitz, Fao Fortress & Suez olarak paylaşılmış halde. Çoklu oyuncu modunda da destek veren bu haritalar ile birlikte farklı coğrafya ve doğal şartlara göre kişiler savaşın içerisinde yer alacak. Aynı zamanda 4 haritaya ek olarak Aralık ayı itibari ile oyuna daha önce açıklanan bir harita da dahil edilecek

Yapılan açıklamalarda Giant's Shadow'un duyurusu yapılırken, 21 Ekim tarihi ile full versiyonu ile duyurulacak oyun şimdiden büyük bir heyecan yaratmış durumda. 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi