"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

BİM'de PlayStation 4 Satışları Başlıyor!

Sedat | 25 Kasım 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Kendi bünyesinde değişiklik yapmak isteyen BİM, iPhone 7 satışı yaparak büyük ses getirmişti. Bu defa ise gözde oyun PlayStation 4 satışları için hazırlıklara başladı.

Uygun fiyat anlayışıyla çeşitli kampanyalar düzenleyen toptan perakende merkezi BİM, teknoloji dünyasında adını yazdıracak satışlar yapmaya devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda PlayStation 4 satmasıyla büyük ses getirmişti. BİM bu süreçten sonra Xbox 360 ve en son olarak da uygun fiyata iPhone 7 satarak müşterilerinden tam not almıştı. BİM şimdi tekrardan PlayStation 4 satmak için iş başı yaptı. Ucuz fiyata PlayStation 4 satacak olan BİM, bu da yetmezmiş gibi birde taksit imkanı sunuyor.

Sınırlı sayıda satılacak olan PlayStation 4, 2 Aralık 2016 tarihinde 999 TL etiket fiyatıyla BİM'de satışa sunulacak. Aynı zamanda 500 GB'lık PlayStation 4'ü BİM'den kredi kartına 6 taksit ile satın alabilme imkanına sahip olacacaksınız. Piyasada 1.300 ile 1.500 TL arasında satılan PlayStation 4'ü 999 TL satın alabilme imkanı, oyuncuları bir hayli heyecanlandıracağa benziyor.

Sizlerde 2 yıl  ihracatçı firma garantili PlayStation 4'ü satın almak istiyorsanız saat 09:00'da BİM'in satış noktalarrında olmayı unutmayın...

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi