"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

BİM’e Xbox 360 Geliyor!

Sedat | 6 Eylül 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Son dönemlerde farklı ve ilgi çeken ürünleri satışa çıkaran BİM yeni hafta içerisine Xbox 360 modelini satışa çıkaracak.

Xbox 360 modeli ile ilgili özel broşürler bastırarak tanıtım yapmaya başlayan BİM, Xbox 360 ile ilgili durumu resmen açıklamış oldu. Bugün teknoloji dünyasının en çok konuştuğu konuların başında Xbox 360’in BİM’de satılacak olması olurken, satışla çıkacak ürün ile ilgili detaylara da erişim sağlandı.

9 Eylül’de Satılacak!  

9 Eylül tarihi itibari ile Xbox 360 modelinin BİM merkezlerinde satılacağı açıklanırken, kişiler sabah mesai saatleri itibari ile Xbox 360 satın alabilecek. Cihazın etiket fiyatı 499 TL olarak belirlenirken, cihazın 500 GB versiyonu olacağı açıklandı. Üstelik 1 aylık Xbox Live Gold üyeliği de hediye edilecek. Kutu içeriğinde ise Xbox 360 kumandası da bulunuyor.

Star Wars Da Satılmıştı!

Geçtiğimiz günlerde de Star Wars ürünlerini satışa çıkartarak büyük bir sükse yaratan BİM, şimdi yapacağı bu satışlar ile birlikte yeniden gündeme geldi. Stoklar ile sınırlı olacak Xbox 360 satışlarında kişilerin biraz acele etmesi gerekiyor

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi