"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Bir Baba O Sebepten Dolayı Facebook Canlı Yayınında İntihar Etti!

Sedat | 24 Ekim 2017 0 yorum Süre: 2 dakika

Facebook canlı yayın intiharlarına bir yenisi daha eklendi. Bir Türk daha Facebook canlı yayınında intihar etti. Peki bu intiharın sebebi ne? İşte cevabı..

Son dönemlerde artış gösteren canlı yayın intiharlarına dün bir yenisi daha eklendi. Herkesi oldukça üzen bu olaylar malesef ki son bulmuyor. İntihar eğilimi olan bu kişiler sosyal medyanın nimetleri olarak kullandığımız canlı yayın platformlarını tercih ediyor.

Son dakikalarına kadar kayıt yapan bu kişiler, gelen tüm yorum ve aramaları aldırmadan ne yazık ki hayatına son veriyor. Türkiye'de dün yaşanan intihar vakası içler acısıydı. Bir baba Facebook canlı yayınında başına sıkarak intihar etti.

Bitkin ve bir o kadar da dünyadan bezmiş bir surat ifadesiyle Facebook canlı yayınını açan 54 yaşındaki Ayhan Uzun, kızının kendisine danışmadan evlendiğini ifade etti. Bu konuda kırgınlığını dile getiren baba, kızıyla konuşmayı deneğini fakat kızının onu tersledğini söyledi. Ardından Uzun, canlı yayında silahla başına tek bir el ateş edip, canına kıydı.

Dileriz bu intihar vakaları son bulur.. Teknoport ailesi olarak aileye baş sağlığı diliyoruz..

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi