"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Black Friday İndiriminde Nike Mağazasını Yağmaladılar!

Sedat | 28 Kasım 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Black Friday (Kara Cuma) çılgınlığında vatandaşlar kendini kaybetti. Nike mağazasını yerle bir ederek indirim delisi olduklarını resmen gözler önüne serdiler.

Amerika başta olmak üzere hemen hemen her sektörde Black Friday çılgın indirimlerinin yapıldığı ve ne yazık ki insanlarımızı birkaç lira veya dolar daha az vermek uğruna kardeşine çiğneyen hatta hayvanları aratmayan davranışlar sergilemektedir. Bu durumu hiç şüphesiz Black Friday indiriminin olduğu günlerde malesef ki yaşıyoruz ve aç gözlülüğü net şekilde görüyoruz. 

Ekonomik alışveriş yapmak elbette ki sağlıklı fakat aç gözlülükle yapılan alışverişler sonucunda ortaya çıkan kötü manzaralar içler acısı. Buna göre verilebilecek en güzel örnek bugün Tulalip, Washington'da bulunan Nike mağazasında gerçekleşti.

Black Friday indirimine ait ürünlerin raflara sırasıyla dizildiği ortamdan eser kalmayarak, hepsi talan edildi. Mağazanın kapısının açılmasıyla savaş alanına dönen mağaza, yetkileler tarafından şaşkınlıkla izlendi. 

Nike mağazası çalışanlarından birinin manzarayı izledikten sonraki ilk yorumu ise şöyle oldu: Tıpkı "Jurassic Park"  filminden bir sahne gibiymiş.

Bakalım Black Friday çılgınları daha nasıl bir davranış ve tutum içerisinde alışverişlerini yapacak açıkçası merak ediyoruz. Dileriz yapılan alışverişte kimseleri ezmeden ve hırpalamadan medeni bir şekilde alışverişlerini tamamlarlar.

 

Sizce de Fazla Abartmadılar Mı?

 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi