"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Black Onyx Galaxy Note 7 Satışa Çıktı!

Sedat | 22 Eylül 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Samsung tarafından daha önce piyasaya sunulması planlansa da Black Onyx Galaxy Note 7 ancak satışa çıkarılabildi.

Note 7 serisindeki batarya sorunları nedeniyle takvimde değişiklik yapmak zorunda kalan Samsung, Black Onyx Galaxy Note 7 modeli ile piyasaya giriş yaptı. Yapılan son açıklamalarda kişilerin Black Onyx Galaxy Note 7 için sipariş verebileceği açıklanırken, bu hamle ile birlikte önümüzdeki günlerde tüm pazarlarda Note 7 versiyonlarının çıkacağı da anlaşıldı.  

Çıkış Ertelenmişti!

 2 Ağustos’ta Note 7 modeli için tanıtım yapan ve ardından ön sipariş ile cihazların satışına geçen Samsung, cihazların teslim edilmesinin ardından çok kısa bir sonra batarya sorunlarının yaşandığını görerek cihazları geri toplama kararı almıştı. Alınan bu karar nedeniyle Black Onyx Galaxy Note 7 için belirtilen takvimde pazara giriş yapamayan Samsung, sorunun büyük ölçüde çözümlenmesi ile birlikte piyasaya Black Onyx Galaxy Note 7 modelini de sürdü. Bu hamle ile birlikte yeni cihaz satışları ile durumu hızlı bir şekilde toparlamak isteyen Samsung, yeni modellerine güveniyor.

 Yeni versiyon için şu anda hangi pazarlarda satış yapılacağı net olarak belirtilmemiş olsa da yapıla duyurunun ardından kapsamlı bir açıklamanın da yapılması bekleniyor. Yapılacak açıklama ile birlikte markanın önümüzdeki dönemlerdeki satış stratejisi ve Black Onyx Galaxy Note 7 satışı ile ilgili detayların paylaşılması bekleniyor.  

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi