"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Blackberry Priv İndirime Girdi

Sedat | 12 Ağustos 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Blackberry tarafından piyasaya sunulan önemli telefon modellerinden bir tane Blackberry Priv olurken telefon modelinin fiyatında indirime gidildiği belirtildi.

Mobil sektörden daha fazla pay almak isteyen Blackberry son olarak Blackberry Priv adında bir modeli piyasaya sunmuştu. Bu model ile piyasadan çok daha fazla pay almayı amaçlayan Blackberry yapılan tanıtımlara rağmen bu konuda beklentilerini tam olarak karşılayamadı. Buna karşın markanın geleceğe az da olsa umutla bakmasını sağlayan telefon modelinin ardından yeni modellerin piyasaya çıkacak konuşulurken Blackberry tarafından yapılan son açıklamalarda Amerika Birleşik Devletleri'nde satışa çıkartılan telefon modelinin indirime gireceği belirtildi. Bu bakımdan yapılacak indirim ile birlikte daha fazla kişinin telefon modelini tercih etmesinin amaçlandığını ifade edilirken kullanıcılar daha uygun bir fiyat ile artık bu telefon modelini satın alabilecek.

Yapılan açıklamalarda Amerika Birleşik Devletleri’nin yanı sıra Avrupa pazarında da telefonun indirime gireceği belirtilirken indirimin 31 Ağustos tarihine kadar geçerli olacağı açıklandı. 499 dolar üzerinden satışa başlanan cihaz indirimsiz haliyle 649 dolar olarak satışta bulunuyordu. Bu bakımdan cihazda oldukça yüksek bir seviyede indirim yapılırken kullanıcılar Blackberry kalitesini denemek ve yeni telefon modelini kullanmak için 499 dolara cihazı satın alabilecek.

Blackberry Priv Özellikleri Neler?

5.4 inç 2560x1440 piksel Quad HD dokunmatik ekran

Qualcomm Snapdragon 808 işlemci

3 GB RAM

32GB dahili depolama

18 MP arka kamera

2,2 MP ön kamera 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi