"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

BlackBerry'nin Yeni Telefonu DTEK60'ın Görselleri Sızdırıldı!

Sedat | 28 Eylül 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Akıllı telefon piyasasında zorluk çeken BlackBerry, sızdırılan görseller ile bir zorluğun daha içine girdi.


BlackBerry'ye ait yeni akıllı telefonunun  fotoğrafları ortaya çıktı. Oldukça sıkıntı çeken ve bir süre sonra akıllı telefon piyasasından çekileceği doğrultusunda önemli ifadeler yer alıyor.

Kötü bir süreç geçiren ve bu haberler hakkında bir yalanlama getirmeyen şirket son noktayı da sızdırılan görsellerle yaşadı.  Argon'un DTEK50 modelinin yanı sıra güncellenmiş olup sızan görsellere bakacak olunursa daha iyi bir şekilde geliyor. DTEK60'a ait olup tüm teknik özellikleriyle verilen cihaz, FCC 'de sıralanmış olarak duruyor.

 

Yalanlama gelmediği ve listelenen özelliklleriyle bekleyen cihazın bir resmi tarafı da söz konusu. Verilen bilgiler doğrultusunda özelliklere göz atacak olursak, 21/8 MP çözünürlüklerinde arka ve ön kamera, Android 6.0.1 Marshmallow işletim sistemi, Quick Charge 3.0 destekli 3000mAh batarya, 4 GB RAM ve microSD kart destekli 32 GB dahili hafıza, 5.5 inç büyüklüğünde ve 2560 x 1440 piksel çözünürlüğünde ekran, 2.15GHz hızında çalışan 4 çekirdekli Snapdragon 820 işlemci ile cihazın 11 Ekim tarihinde öncelikle Kanada'da, 530 $ fiyatla satışa sunulması bekleniyor.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi