"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Canon 600D Fiyatı Ve Özellikleri

Sedat | 18 Ağustos 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Canon’un en popüler makinelerinden biri olan Canon 600D modeli ile sloganda olduğu gibi Eos maceranız başlayacak.

Düşük ışıkta dahi kaliteli çekimler yapmanızı sağlayan bu fotoğraf makinesi ile kusursuz fotoğraflar çekeceksiniz. Mağazadan mağaza farklılık gösterse de Canon 600D ortalama 1.300 TL gibi bir etikete sahip.

İşte Canon 600D’nin benzersiz özellikleri

Canon 600D’nin en dikkat çekici özelliği yüksek çözünürlüğü oluyor. 18 MP bir cmos sensörü olan Canon 600D böylelikle sınıfının en iddialı ürünleri arasına giriyor. Full Hd olan ürün size bu sayede benzersiz fotoğraflar sunuyor. Özellikle profesyonel çalışmak isteyenler için uygun fiyattaki ve kalitedeki Canon 600D, bu tür işler için de yeterli görülüyor.

Canon ana ekran üzerinden her türlü ayarı yapabilmenizi sağlıyor. Bu makinenin de sunduğu en güzel özelliklerden bir tanesi bu oluyor. 3 inçlik ekranı biraz küçük görülse de bir fotoğraf makinesi için yeterli geliyor. Açılan bu LCD ekran üstelik oldukça kullanışlı.

Otomatik çekimin yanı sıra manuel çekim de yapabilen Canon 600D, bu özelliği ile tüm fotoğrafçılara hitap edebiliyor. Özellikle fotoğraf konusunda yeni olanlar için pek çok özellik sunan fotoğraf makinesi otomatik sahne analizi ile işleri kolaylaştırıyor.

Li-iyon piller ile çalışan cihaz bu sayede size kolaylık sağlıyor. Özellikle dış mekân çekimlerinde yanınızda bulunduracağınız yedek piller ile sorunsuz çekimler yapabilirsiniz.

Diğer modellere göre daha iyi bir şekilde geliştirilen Canon 600D, daha rahat bir kavrama ve tutuş sağlıyor. Özellikle diğer modellerde görülen tutma sorunları bu makine ile çözülmüş gözüküyor. Bu bakımdan da Canon 600D artı bir puan kazanıyor.

Tüm bunlar doğrultusunda ideal bir makine gibi görünen Canon 600D tercih edilebilir bir fotoğraf makinesi. Fiyatına göre oldukça makul olan Canon 600D’yi rahatla tercih edebilirsiniz.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi