"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Captain Marvel'dan Önemli Gelişme!

Sedat | 3 Aralık 2018 0 yorum Süre: 2 dakika

Captain Marvel'ın heyecanla beklenen yeni posteri bugün hayranlarının beğenisine sunuldu. İşte detaylar...

Marvel Sinematik Evreni'nin heyecanla beklenen bir sonraki macerası Captain Marvel'ın yeni posteri görücüye çıktı. Filmin yeni fragmanında ise bugün içinde yayınlanması an meselesi.
Oscar ve Altın Küre ödüllü başarılı oyuncu Brie Larson'ın süper kahraman kostümü giydiği filmin yıldızlar geçidi olacağını belirtmeden geçmeyelim. Filmin kadrosunda Nick Fury’si Samuel L. Jackson, iki Oscar adayı Jude Law, Altın Küre adaylığı bulunan Ben Mendelsohn, Galaksinin Koruyucuları'nda Ronan olarak karşımıza çıkan Lee Pace bulunuyor.

Buna ek olarak Kanlı Elmas'ın yıldızlarından Djimon Hounsou, dört Oscar adayı usta aktris Annette Bening, Phil Coulson olarak beyaz perdeye dönmeye hazırlanan Clark Gregg, Humans dizisinin yıldızı Gemma Chan ve Lashana Lynch gibi isimler bulunuyor. Filmin yönetmenliğini ise “Tepetaklak Nelson”, “It's Kind of a Funny Story” ve “Mississippi Grind” filmleriyle tanınan Anna Bodenve Ryan Fleck ikilisi üstleniyor.

Peki Captain Marvel filminde bizi neler bekleyecek? Eski bir Amerikan Hava Kuvvetleri pilotu olan Carol Danvers artık sakin bir hayat yaşayan bir kadındır. Ancak bu değişmek üzeredir. Günün birinde Kree teknolojisini içeren bir patlama sonucu özel güçler edinir. Transformasyon yeteneği kazanan kadın kısa sürede güçlerini iyilik için kullanmaya karar vererek Kaptan Marvel adını alır. O artık adaleti sağlamak ve güçsüzleri korumak için çalışacaktır.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi