"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Captain Marvel'in Yeni Fragmanı Yayınlandı!

Sedat | 4 Aralık 2018 0 yorum Süre: 2 dakika

Marvel sinematik evreninin ilk kadın süper kahraman filmi olan Captain Marvel'ın yeni fragmanı izleyiciyle buluştu. 2019'un mart ayında vizyona girmesi beklenen Captain Marvel'ın yeni fragmanı filme dair birçok ipucu veriyor!

Pazar günü vaat edildiği gibi, Captain Marvel için yeni bir fragman şimdi burada, Brie Larson'ın baştan çıkarıcı süper kahramanı için backstory, yetenekler ve kurulumda daha ileri bir bakış sunuyor.

<iframe allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen="" frameborder="0" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/3B8IU8i5RCs" width="560"></iframe>

Yeni Captain Marvel fragmanı Carol Danvers (Larson) gibi esrarlı komik sahne ile başlar kapalı üstten konuşma ikisinin de aslında insan olduğunun sinyalini veriyor. Trende bulunan yaşlı kadının aslında uzaydan geldiğini Danvers'ın o yüzden saldırdığı fragmanda belli oluyor.

Nick Fury (dijital olarak yaşlı Samuel L. Jackson) Kree'nin “asil savaşçıları” olduğuna dair bir notla sonuçlandığında, Danvers onu hemen düzeltir ve ekliyor: “Kahramanlar. Asil savaşçı kahramanlar. ”Bir jet avcı kazasına karışmaktan ve Kree kanı ile infüzyondan Danvers'in backstory bir montajını kesti, ki bu da“ daha uzun, daha güçlü, daha üstün yaşamasını ”sağladı.

 

“Bu anılara sahip olmaya devam ediyorum. Geçmişte bir şey tüm bunların anahtarıdır, ”diye açıklıyor Danvers Fury'e, ABD Hava Kuvvetleri pilotu olarak geçmiş yaşamına bakışlarını görüyor. Talos (Ben Mendelsohn) liderliğindeki Skrull tehlikesi ile yüz yüze geldiğinde, Kaptan Marvel'in seyri boyunca keşfedeceği bir şey olacak.

Yeni bir treylerde Danvers 'mentoru Mar-Vell (Jude Law)' ın da bir bakış açısı var, bir savaşın biteceğini ilan etmeden önce ve Kaptan Marvel'in alan ve çekim kirişleri de dahil olmak üzere tüm yeteneklerini görüyoruz. Captain Marvel dünya çapında 8 Mart 2019'da yayınlanacak. Larson ayrıca, Avengers 4'ün bir parçası olacak.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi