"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Çentiksiz Galaxy S10 geliyor!

Sedat | 21 Haziran 2018 0 yorum Süre: 2 dakika

Samsung Galaxy S10 konsept görüntüsü ortaya çıktı. Üst tarafta çentik olmayacak.

Samsung önümüzdeki yıl Galaxy S-Series'in on yılını kutlayacak ve tüm teknoloji dünyası Samsung Galaxy S10 ile büyük bir şey bekliyor. Apple'ın iPhone X'i piyasaya sürdüğü gibi, Samsung'un önümüzdeki sene Galaxy S-Serisi lansmanı ile büyük bir açıklama yapması bekleniyor. Galaxy S10 üzerinde bazı devrim niteliğindeki özellikler bekliyoruz ve yeni bir kavram sızıntısı Galaxy S10'un tamamen çerçevesiz olarak gidebileceğini gösteriyor. 

Herşeyden önce, Galaxy S10'un olup olmadığından emin olmadığımızı açıklığa kavuşturalım. Bu resim, tipster Ice Universe tarafından "Bu tasarım ötesinde bir tasarım olabilir" başlığıyla paylaştı. Açıkça S10 olduğunu söylese de, birçoğu Galaxy S10 kod adı (Beyond) ile ilgili olduğunu düşünüyor. Dahası Galaxy S10 lansmandan çok uzak ve bu sene lansmanını yapan Galaxy Note 9'a şu anda odaklanıyor. Şirketin S10 üzerinde yeterince çalışmayı bitirmesi, etrafta yüzen konseptler olması pek olası değil.

Hatta dikkat çeken tipster OnLeaks, sızıntının meşru olmadığını ve bize daha fazla şüphe sağladığını düşündü. Her ne olursa olsun, bu Galaxy S10 olsun ya da olmasın, Samsung'un konseptini oldukça çekici göründüğünden, Samsung'un benzer şekilde tasarlamayı umuyoruz.

Samsung Galaxy S10 cep telefonunun CES 2019 modelinden daha önce çıkması pek olası değil. Ekran içi parmak izi sensörü, ekran üstü hoparlör teknolojisi ve üçlü kamera kurulumu ile gelmesi bekleniyor.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi