"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Championship Manager 17 Heyecanı Başladı

Sedat | 15 Ağustos 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Geçtiğimiz günlerde duyurusu yapılan Championship Manager 17 ile birlikte cep telefonlarında menajerlik heyecanı yeniden başladı.

Cep telefonlarına yönelik geliştirilen en önemli menajerlik oyunlarından birisi olan Championship Manager 17, yeni versiyonu ile birlikte kullanıcılara resmen sunuldu. Ücretsiz bir şekilde oynanabilen oyun sayesinde isteyen herkesin oyunu ödenebilmesi ve menajerlik deneyimi yaşayabilmesi mümkün olurken geçtiğimiz günlerde yapılan duyuruya birliği ile birlikte oyunu oldukça fazla ilginin gösterildiği görüldü.

Masaüstünde eski yılların efsane oyunlarından olan menajerlik oyunları çok daha pratik bir oynanabilirlik ile mobile taşınırken bu alanda en çok ön plana çıkan oyunlardan birisi Championship Manager 17. Bu bakımdan oyunun yeni versiyonunu piyasaya sunulması ile birlikte şimdiden yüksek indirme rakamlarına ulaşılmış durumda.

25 Lig Bulunuyor!

Mobil oyun olmasına karşın oldukça kapsamlı bir şekilde hazırlık sürecinin geride bırakıldığı belirtilirken oyun için 12 ülkede 25 lig ve 450 takımın lisansı alınmış durumda.

Üstelik oyunda uzun sezonlar boyunca menajerlik yapabilmeniz adına farklı özellikler de geliştirilmiş durumda. Bu bakımdan sıfırdan kuracağınız kariyeriniz sayesinde oldukça uzun bir süre oyunu oynayarak mobil menajerlik heyecanı yaşayabilirsiniz.

Oldukça sade bir tasarım üzerinden işlemlerin yapıldığı oyunda basit bir ara yüz üzerinden işlemler yapılabiliyor. Ayrıca oyun için görevlerin de bulunduğu Championship Manager 17 bu bakımdan kullanıcıların kısa süre içerisinde oyunu çözebilmesini sağlıyor. Oyun ekranının nasıl çalıştığının anlaşılmasının ardından ise oyunda hızlı bir şekilde ilerlemek kaydedebilmek de mümkün.

Oyuna kısa bir ilk bakış;

 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi