"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Championship Manager 17 Sunuldu

Sedat | 11 Ağustos 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Mobil cihazların en çok oynanan oyunları arasında yer alan Championship Manager’ın yeni versiyonu piyasaya sunuldu.

Championship Manager olarak adlandırılan Manager oyununun 2017 yılına özel olarak çıkartılan versiyonu da piyasaya sunulmuş durumda. Oyunu oynayan ve seriyi beğenen kişilerin tercih edebileceği bu oyun sayesinde artık mobil olarak da menajerlik heyecanı yaşamak mümkün olacak. Championship Manager 17 adıyla piyasaya sunulan oyunun hem Android hem de iOS işletim sistemlerinde desteklediği belirtilirken kullanıcılar uygulama mağazaları üzerinden ücretsiz bir şekilde oyunu indirerek oynama şansı elde edebilecek.

Oyuna giriş ile birlikte bir takımın seçilmesi ve bu takım ile şampiyonluk için mücadele verilmesi hedeflenirken kullanıcılar oyun içerisinde yapacakları farklı stratejiler ile başarıya ulaşmaya çalışacak. Pek çok farklı detayın yer aldığı ve özel bir futbol simülasyonu olan Championship Manager 17 ile birlikte çok daha başarılı bir performans elde etmiş durumda.

Antrenmanlar, oyuncu transferleri, oyunculara  özel olarak bireysel antrenmanlar, taktikler, yönetici kadronun belirlenmesi ve transfer çalışmaları ile pek çok detayın yer aldığı oyunda 12 farklı ülkenin 25 ligi bulunuyor. Championship Manager 17’de aynı zamanda Türkiye Ligi de yer alıyor. Bu bakımdan oyuncular Türkiye Ligi'ndeki takımlarla da oyunu oynama imkanına sahip. Üstelik oyunda Türkçe dil desteğinin de bulunması bu konu önemli bir avantajı da sağlıyor. Kullanıcılar Türkçe dil desteği sayesinde herhangi bir sorun yaşamadan oyunu oynama imkanına sahip. 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi