"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Chromecast 30 Milyonu Aştı

Sedat | 31 Temmuz 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Google tarafından geliştirilen Chromecast adı verilen yeni teknolojinin ilgi gördüğü ve giderek yükselen bir grafiğe sahip olduğu belirtildi.

Google tarafından yapılan son açıklamalarda 2016 yılının ikinci çeyreği ile ilgili rakamlar paylaşıldı. Yapılan paylaşımlarda en çok dikkati çeken detaylardan bir tanesi de Chromecast oldu.

Chromecast yeniliği ile piyasada oldukça ilgi gören Google, bu özellik sayesinde 30 milyon satış rakamına aşmayı başardı. Bu bakımdan yapılan açıklamalarda Google'un önemli bir başarıya yakaladığı da resmen paylaşılırken Google sadece Chromecast ile bu kadar yüksek satış rakamlarına ulaşarak ciddi bir başarı elde etmiş durumda.

Bugüne kadar pek çok servisi ile ilgi çeken ve kullanıcıların ilgi gösterdiği Google Chromecast için gelen istatistikler ile birlikte hedefler de yükseltilmiş durumda. Daha önce özellik ve çıkışlarında çok daha makul hedeflerin bulunduğu Chromecast artık markanın çok daha üzerinde çalışmalar yapacağı ve çok daha dikkate alacağı bir servis durumunda olacak. Bu bakımdan Chromecast için yeni geliştirmelerin yapılabilmesi mümkün.

Kablosuz ses aktarımını üst seviyeye taşıyan cihaz piyasada oldukça ilgi görürken bu cihazın sunduğu başarılı performans ve pek çok kullanıcı tarafından tercih edilmiş durumda. Bu bakımdan önümüzdeki günlerde yeni modelleri ile birlikte Chromecast  yüksek satış rakamlarına ulaşabilir. 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi