"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Colin McRae Rally Ücreti 20 Kuruş Oldu

Sedat | 26 Temmuz 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Ralli oyunu denince akla ilk gelen oyunlardan birisi olan Colin Mcrae Rally Google Play Store üzerinden oldukça yüksek bir indirim aldı. Oyun sadece 20 kuruş.

Farklı platformlarda hazırlanan versiyonları ile oldukça ilgi gören ralli oyunu Colin McRae Rally akıllı telefonlarda da oynanabilir durumda. Bugüne kadar Google Play Store üzerinden ücretli olarak satışa sunulan oyunda yüksek oranda bir indirim yapılırken 6 lira yerine 20 kuruşluk bir ücretin ödenmesi oyun için yeterli olacak. Özel bir kampanya dahilinde yapılan bu indirimden yararlanmak isteyenlerin Google Play Store hesabı üzerinden oyun ücretini yatırması yeterli olacak

Yapılan indirimin kısa süreli olacağı belirtilirken yüzde 95’e varan bu indirim oranından yararlanmak isteyen kişilerin biraz acele etmesi gerekiyor. Cep telefonlarının küçük ekranına karşın kontrollerinin son derece başarılı olduğu ve uzun zamandan beri en çok ilgi gören oyunlar arasında yer alan Colin McRae Rally bu bakımdan pek çok önemli özelliği de içeriyor.

Bu indirimden şu an için sadece Android işletim sistemine sahip kullanıcılar yararlanabilirken benzer bir indirim önümüzdeki dönemlerde iOS için de geçerli olabilir. Fakat şu an sadece Google Play Store üzerinden oyunu indirimli bir şekilde elde edebilmek mümkün. 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi