"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Cydia’da En İyi Uygulamalar Neler?

Sedat | 17 Ağustos 2016 0 yorum Süre: 3 dakika

Cydia’dan indirebileceğiniz en iyi uygulamaları sizler için derledik.

Adını duymamış olanlar için belirtmek gerekirse cydia, appstore için bir alternatif uygulamadır. Cihazınız için Appstore’de olmayan pek çok uygulamayı bulabileceğiniz Cydia için üstelik ücret ödemenize gerek yok. Ücretli programların alternatiflerini, pek çok programın ücretsiz sürümünü buradan bularak telefonunuza indirebilirsiniz. Sizler için hazırladığımız Cydia’dan download edilmesi gereken en önemli uygulamalar rehberi sayesinde telefonunuz için en uygun yazılımları kolayca bulabilirsiniz.

İşte Cydia’dan download edilmesi gereken en önemli uygulamalar

1. Celeste Bluetooth: İphone üzerinden bluetooth sorunu yaşıyorsanız mutlaka bu uygulamaya göz atmalısınız. Uygulamayı indirerek hazır hale getirdikten sonra istediğiniz şekilde dosya paylaşımı yapabilirsiniz.

2. YourTube 2: Zengin bir müzik arşivine sahip olan Youtube, pek çok kişi için cazip bir müzik kütüphanesidir. İnternet bağlantısının olmadığı zamanlarda müzik dinlemek için bu videoları mp3 olarak kaydedebilir ve istediğiniz zaman dinleyebilirsiniz.

3.SMS Blocker: Sms blocker adlı uygulama ile size mesaj göndermesini istemediğiniz kişileri engelleyebilirsiniz. Uygulamanın ara yüzüne girdiğinizde isim ve numara ayrıntılarını girerek engellenenler listenizi oluşturabilirsiniz. Üstelik kolayca bu listeden istediğiniz kişileri de çıkartabilirsiniz.

4.SSCapture: Ekran görüntüsünü video olarak kaydetmeye yarayan bu araç sayesinde oyunlarınız ya da konuşmalarınızı olduğu gibi kaydedebilirsiniz. Daha sonra bunları istediğiniz ağlarda paylaşabilirsiniz.

5. Signal Refresh: Dışarıdaki Wi-Fi noktalarına bağlanarak internete giriş yapmak istiyorsanız bu uygulama oldukça yararlı olacaktır. Sinyal seviyenizi iyileştiren ve artma sağlayan bu uygulama ile geniş bir alandaki ağlara bağlanabilirsiniz.

6.FastLock: Telefonunuz kilitli durumdayken hemen ulaşabileceğiniz kısa yollar oluşturmanızı sağlayan bu uygulama sayesinde çok daha kullanışlı bir telefona sahip olabilirsiniz. Arama yapma, mesaj atma, mail atma gibi istediğiniz kısa yolu kilit ekranınıza taşıyabilirsiniz.

7.Fusion Tweak: Artan sosyal ağ sayısı güncelleme ve takip etmeyi de zorlaştırmıştır. Fusion Tweak sayesinde tüm hesaplarınızı tek bir yerde toplayabilir ve kontrol edebilirsiniz.

Not olarak bir uyarı yapmak gerekiyor. Bazı uygulamalar jailbreak bir cihaz gerektiriyor. Bu nedenle eğer cihazınız jailbreak değil ise uygulamaları kurmakta ve kullanmakta zorluk çekebilirsiniz.

 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi