"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Dodge Challenger’den 4x4 Geliyor!

Sedat | 8 Eylül 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Dodge tarafından üretimi yapıldıktan sonra en çok tercih edilen serilerden birisi olan Dodge Challenger için 4x4 model üretimi yapılacak

Dodge Challenger modeli ile otomotiv sektöründe çok iyi bir yer edinen Dodge, bu araç serisi için geliştirmelerini sürdürüyor. yeni bir araç hazırlığında olan Dodge, yeni modelinde Dodge Challenger 4x4 geliştirecek. Daha güçlü ve daha yüksek bir performansın sunulacağı araç ile ilgili gelen ilk bilgiler dahi pek çok Dodge kullanıcısında heyecan yaratırken, aynı zamanda Dodge Challenger için de geliştirmelerin yapılacağı duyuruldu.

Üretimleri ve tarihi çok eskilere dayanan Dodge, ürettiği araçlarda lüks, konfor ve güvenliği ön planda tutarken, performans ve diğer kriterlerde seviye oldukça yüksek. Araçlardaki bu durum ve Dodge markasının verdiği güven Türkiye’de olmasa da yabancı ülkelerde yüksek bir ilginin gösterilmesini sağlarken, yeni araç için bile şimdiden beklentiler oluşmuş durumda.

4x4 ile ilgili bilgiler şimdilik çok sınırlı olsa da markanın bu alanda çalışma yaptığı ve önümüzdeki aylarda yeni bir 4x4 tanıtımı gerçekleştireceği kesin olarak görülüyor. Yeniliklerin ve gelişmelerin takipçisi olacağız.  

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi