"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Dominations Artık Türkçe

Sedat | 17 Temmuz 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

1 yıldan beri mobil sektörde yer alan Dominations için gelen son güncellemede Türkçe desteği de sunuldu.

Dünya genelinde en çok oynanan oyunlar arasında yer alan Dominations için yeni bir güncelleme geldi. Dominations için gelen güncelleme ile birlikte artık oyun Türkçe desteği de alırken, böylece Türkiye’den de oldukça fazla oyuncunun bulunduğu oyun, Türkiye’deki oyunculara daha iyi bir şekilde hizmet verecek. 

Dominations Büyüyor!

Strateji oyunu denildiğinde akla ilk gelen oyunlardan birisi olan ve Android ile iOS işletim sistemlerinin ikisinde de çalışabilen Dominations, yeni dil özellikleri ile birlikte çok daha kolay oynanabilir durumda. Oyuna taş çağı ile başlayan kişiler uzay çağına kadar geçen sürede pek çok macera yaşarken, bu gelişim uzun sürse de oyundaki heyecan süreklilik arz ettiği için oyuncular Dominations ile stratejini keyfini sürüyor.

Türkçe’nin eklendiği oyuna aynı zamanda İtalyanca da eklenmiş durumda. Bu bakımdan özellikle dil desteği olmadığı için oyunu oynamayan kişiler Dominations Türkçe desteği ile oyuna giriş yapabilir. Üstelik oyuna küçük bir sürpriz de yapılmış durumda. Osmanlı liderlerinden 1. Süleyman’ın da eklenmesi ile birlikte Türkiye’deki oyuncular oyunda çok daha fazla tarihten kişiler ve olaylar bulabilir.  Oyunda ayrıca Leonardo DaVinci, Catherine the Great, King Sejong, Sultan Saladin yani Selahaddin Eyyübi gibi pek çok lider de bulunuyor.  

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi