"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Donald Trump'ı Öldüreceğini Söyleyen CEO Kovuldu!

Sedat | 15 Kasım 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

İşte karşınızda bu nasıl CEO diyeceğiniz haberimiz...

ABD başkanlık seçiminin etkileri bür türlü son bulmuyor. Açıklanan sonuçlara göre Donald Trump başkan seçilmişti. Apple, Microsoft ve Facebook gibi Amerika merkezli teknoloji devi firmalar seçim sürecinde olaya pek dahil olmasalar da genel olarak Hillary Clinton'ın tarafınıda olduğunu söyleyebiliriz.

Teknoloji devleri bu konuda sessizliğini korumaya devam ediyor. Tahminlerimizce herhangi bir açıklama yapmayacaklardır. Nedeni ise haberimize konu olan Matt Harrigian adlı CEO kadar yanlış bir adım atmayacak olması.

San Diego merkezli siber güvenlik firması PacketSled'in CEO'su olan Matt Harrigan, Donald Trump'ın başkan seçilmesinin sonrasında sosyal medya hesabında (Facebook) bir sniper tüfeği alarak Trump'ı öldüreceğini söylediği bazı yorumlar yazdı. Aynı zamanda Trump'a bazı küfürler ve hakaretler içeren mesajları yayınlayan Harrigan, gelen tepkilerin üzerine ise CEO'luk görevinden men edildi.

PacketSled'in sitesinde özür mesajı yayınlayarak mizah içeren bir şaka olduğunu belirtsede pek işe yaramışa benzemiyor. Harrigan'a son darbe ise yayınladığı özür mesajının kaldırılıp şirketin başına geçen yeni CEO'nun yayınladığı mesajın konulmasıydı.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi