"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Dünyanın 1 cm'den İnce Harika Tasarımlı İlk Dizüstü Bilgisayar Türkiye'de!

Sedat | 18 Kasım 2016 0 yorum Süre: 4 dakika

Windows 10 ile çalışan ultra ince Acer Swift serisinin Swift 7 ve Swift 3 modelleri Türkiye'de satışa sunulacak.

Her bütçeye uygun şahane tasarımıyla dikkat çeken Swift 7 ve Swift 3 "Dünyanın 1 cm'den ince ilk bilgisayar" özelliği taşıyor. Dilerseniz uzun zaman konuşulacak dizüstü bilgisayarların özelliklerine göz atmaya ne dersiniz... İşte Swift 7 ve Swift 3 özellikleri.

Makul fiyatlı sunulacak olan Swift 3, Yalnızca 17.95 mm kalınlığında ve 1.5 kg ağırlığında olan Swift 3’ün ince ve hafif tasarımı dayanıklı bir fırçalanmış alüminyum kasaya sahip. Üstün verimlilik, mobilite ve güvenlik için 12 saate kadar batarya gücü ve birçok özelliğe sahip.

Swift 3 modelleri 6. veya 7. nesil Intel Core işlemciler, 14 inç HD veya Full HD IPS parlama yapmayan ekranlar, hızlı 512GB SSD'ler, 8GB'a kadar bellek ve hızlı ve güvenilir internet bağlantısı için 2x2 MU-MIMO 802.11ac kablosuz teknolojileriyle birlikte geliyor. 
Dahili bir parmak izi okuyucusuna sahip özelliği, avuç dayanağının sağ üst kısmında bulunuyor. Gelişmiş güvenlik için Windows Hello ile bağlantılı olarak çalışıyor. Parmak izinin taranmasından masaüstüne erişilmesi arasında bir saniyeden az bir süre geçiyor. Aynı zamanda belirli kişileri tanıyarak onaylanan kişilerin hareketleriyle bağlantı kuruyor, uygunsuz davranışlardan caydırır ve hileli hareketlerin önlenmesine yardımcı oluyor.

Bunlarla beraber olması gereken bir başka özellik ise USB 3.1 Type-C bağlantı noktası (hızlı veri aktarımları, harici bir ekrana bağlantı ve dizüstü bilgisayarın şarj edilmesi için) ve Yüksek Dinamik Aralıklı görüntüleme özelliğine sahip bir HD web kamerası bulunuyor. Opsiyonel olarak arkadan aydınlatmalı klavye 72 mm'lik  geniş bir touchpad ile ekranda gezinme ve hareket için fazlasıyla yer sunuyor.


Sadece 1.1 kg ağırlığı ve 9.98 mm kalınlığıyla dünyanın 1 cm'den ince olan ilk dizüstü bilgisayarı Swift 7, siyah ve altın rengi tonlarındaki tasarımı dayanıklı, tümüyle alüminyum tek parça gövdesine zarafet katarken, güçlü Corning Gorilla Glass mikro çerçeveli 13.3 inç Full HD IPS ekranına üstün bir çizilme direnci sağlıyor. 9 saate kadar pil ömrüyle hareket halinde olanlar için harika bir dizüstü bilgisayar olarak çok beğenilecek.

Küçük olmasının aksine ekstra hız sunan Swift 7, 7. Nesil Intel Core i5 işlemci, hızlı 256GB SSD ve 8GB'a kadar bellek ile üstün bir performans sunuyor. En son kablosuz teknolojisi (MU-MIMO ile 2x2 802.11ac) güvenilir ve üç kata kadar daha hızlı bağlantılar sağlarken, hızlı veri aktarımı, harici bir ekrana bağlanma ve bilgisayarın şarj edilmesi için iki USB 3.1 Type-C bağlantı noktası eklenmiş. HDR görüntüleme desteğine sahip bir HD web kamerası net, parlak ve detaylı görseller sunuyor.

 

 

 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi