"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Dünyanın En Güçlü Oyun Bilgisayarı Karşınızda!

Sedat | 27 Eylül 2016 0 yorum Süre: 2 dakika


6. Nesil Intel Core i7 işlemcisi,17,3 Full HD ekranı, 64 GB belleği,termal soğutma ve alttan aydınlatmalı klavyesi ile Lenovo Y900 sizlerle buluşuyor.

Dünyada Pc lideri olarak bilinen Lenovo yüksek performanslı Y Serisi'ne yeni bir oyuncu daha ekledi. 6. Nesil Intel Core i7 işlemcisi, 64 GB belleği, 256GB SSD ve 1 TB HDD depolama çözümleri ile Lenovo Y900 Overclock edilebilen öok yüksek bir performans gösteriyor. Bu güçlü bilgisayar ile rakiplere meydan okumaya geliyor. Hiçbir şey yapmadan sadece tek bir tuşla turbo boost özelliği şlemciyi overclock ederek yapabildiğinin en iyisini yaparak performansının en yükseğini gösteriyor.

Dolby Home sertifikalı olup JBL hoparlör ve derin bas hoparlör seçeneği ile kullanıcılarına çok çeşitlilik sağlıyor. Soğutma özelliği sayesinde şikayet edilenin aksine ekranda veya motorda hiçbir ısınma olamayacak. Lenovo Y900’un siyah üzerine renkli alttan aydınlatmalı mekanik klavyesi ile istenildiği takdirde değişiklik yapabilir hatta WASD tuşları ve özelleştirilebilir çok renkli aydınlatma ayarlarıyla, karanlıkta bile oyunları rahat bir şekilde oynayabilme imkanı veriyor.

Düz Geçiş teknolojisi sayesinde gerçek canlı renk deneyimi ve 180°'ye varan geniş izleme açısı sunan Lenovo Y900, Windows 10 Home ile beraber donatılmış ve NVIDIA GeForce GTX 980M ekran kartı, 17,3" Full HD ekranı ve yansıma önleyici sayesinde istediğiniz gibi oturduğunuz yerden zorlu mücadeleler verebilirsiniz. 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi