"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Emlak Ve Araçlar İçin 360 Derece Fotoğraflı İlan!

Sedat | 9 Eylül 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Türkiye’de ilan sektörünün en önemli markalarından olan Sahibinden.com özel bir yeniliği sisteme ekleyecek.

 Sahibinden.com tarafından yapılan son açıklamalarda ilanlarda artık 360 derece desteğinin sunulacağı belirtildi. Böylece kişiler ilan incelemelerini yaparken daha iyi bir şekilde inceleme gerçekleştirebilecek. İlgili sistemin otomobil ve emlak ilanlarında geçerli olacağı açıklanırken, özel sistem üzerinden çekilecek fotoğraflar ile birlikte 360 derecelik ilanlar oluşturulabilecek.

8 Eylül’de Devreye Alındı

Sahibinden.com tarafından 8 Eylül tarihinde kullanıma sunulan bu özelik ile birlikte kullanıcılar adına çok önemli bir özelikle de devreye alınmış oldu. 360 derece fotoğraflar için kişilerin 360 derece kameralar ile fotoğraf çekmesi gerekirken, bu özel imkana sahip kişiler kolay bir şekilde bu içeriklerini sisteme ekleyebilecek.  

Satış İşlemleri Hızlanacak

Sahibinden.com üzerinden sunulan bu özellik ile birlikte artık ilanlardan daha iyi bir şekilde sonuç alınabilecek. Yapılacak incelemelerde kişiler ev ya da araçların tüm detaylarını görüntüleyebileceği için herhangi bir soru işareti kalmayacak. Bu da ilanlardan daha kısa süre içerisinde sonuç alınmasını sağlayacak. Konuyla ilgili özellik için herhangi bir ek ücretin alınmayacağı belirtilirken, 360 derece fotoğraf ilanlarını isteyen herkes inceleyebilecek.  

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi