"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

En Çok Tercih Edilen Çift Simli Telefonlar

Sedat | 18 Ağustos 2016 0 yorum Süre: 3 dakika

Çıkış tarihi eski yıllara dayansa da günümüzde çok daha iyi performans sergileyen günümüzdeki çift sim kartlı telefonlar oldukça kolay bir kullanım sağlıyor.

Çift sim kart takıp çıkarma gibi sorunlardan insanları kurtaran bu cihazlar bu özellikleri ile cazip durumda gözüküyor. İşte sizler için derlediğimiz piyasadaki en popüler çift sim kartlı telefonlar rehberi.

Piyasadaki en popüler çift sim kartlı telefonlar

1.Sony Xperia: Sony kalitesinin telefon ile buluştuğu bu üründe üstelik çift sim imkânı sunuluyor. Tasarımı diğer çift sim kartlı telefonlara göre çok daha başarılı olan Sony Xperia bu özellikleri ile sıralamadaki birinciliği alıyor. Siyah ve gümüş olmak üzere iki renk seçeneği bulunan Sony Xperia, oldukça hoş görünüyor. Sim kartlar üzerinde tam hâkim olmanızı sağlayan bu cihaz istediğiniz şekilde sim kartları yönlendirebiliyor. Sony Xperia 580 TL gibi bir etikete sahip.

2. Samsung S7562 Galaxy S: İkinciliği Samsung’un S7562 Galaxy S modeli alıyor. Tasarım konusunda da Sony kadar iddialı olan Samsung çıkardığı bu model ile çift sim kartlı telefon arayanlar için alternatif sunuyor. Telefonla konuştuğunuz anlarda bile diğer sim üzerinden çağrı alabilmenizi sağlayan ürün özellikleri ile ön plana çıkıyor. Sorunsuz ve kusursuz olan bu Samsung S7562 Galaxy S 625 TL gibi bir fiyat ile satılıyor.

3. Nokia X1-01: Telefon devi Nokia’nın ürettiği bu model ne yazık ki tasarım konusunda sınıfta kalıyor. Telefonda özellik aramayanların seçimi olan Nokia X1-01 ucuz fiyatı ile cazip duruma geliyor. Özellikle bütçesi olmayanlar ve çift sim kartlı bir telefona ihtiyaç duyanlar için cazip konumda. Nokia X1-01 250 TL ile satışa sunuluyor.

4. Philips Xenium W832: Philips tarafından geçtiğimiz yılın son çeyreğinde piyasaya sunulan ürün, yeni teknolojileri ile göz dolduruyor. Telefon konusunda her ne kadar Philips geçtiğimiz yıllara kadar popüler olamasa da yeni modelleri ile bu piyasada bende varım diyor. Çift çekirdekli 1GHZ hızındaki çip seti ile yüksek performans sunan model, çift sim desteği ile de yüzleri güldürmeyi başarıyor. Philips Xenium W832 ülke pazarına yeni giriyor ve yaklaşık 600 TL etiket ile satılması bekleniyor.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi