"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

En “iyi” sini bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı

Sedat | 16 Nisan 2013 0 yorum Süre: 2 dakika

İyi.net binlerce ürün arasından en iyisine karar verebileceğiniz, hızlıca ürün özelliklerine, fiyatlarına ve iyimetre puanlarına ulaşıp, deneyimlerinizi paylaşabileceğiniz ve en sevdiğiniz, kullanmaktan hoşnut kaldığınız ürünü arkadaşlarınıza önerebileceğiniz Türkiye’nin ilk ve tek sosyal alışveriş rehberidir.

İyi.net size ihtiyacınız olan ürünü bulma konusunda yardımcı olmaktadır. Bir ürün almak istiyorsunuz ama kafanızı kurcalayan onlarca marka ve özellik arasından seçim yapamıyorsanız eğer iyi.net sizin en büyük yardımcınız olabilir...Yapmanız gereken tek şey iyi.net’e üye olmak ve deneyimlerinizi paylaşmak…

Peki, neden iyi.net?

Aradığı ürünün özelliklerini bilmek, kullanıcı yorumlarını okumak ve en önemlisi o ürün ile ilgili kafanızdaki soru işaretlerini gidermek isteyenler için iyi. net’in özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Geniş ürün yelpazesi sayesinde birçok markanın özellikleri ve fiyatları hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlıyoruz.
  • Kolay kullanımı ve karmaşıklıktan uzak tasarımı ile size aradığınız ürünü en kısa sürede bulmanıza destek oluyoruz.
  •  Detaylı ürün açıklamaları, kullanıcı deneyimleri, iyimetre puanları sayesinde en “iyi ”kararı vermenize yardımcı oluyoruz.
  •  Kararsız kaldığınız ürünler arasında karşılaştırma yapmanız açısından ve hangisinin daha iyi olduğuna karar vermeniz için size birçok seçenek sunuyoruz.
  • En önemlisi ise sosyalleşmenizi sağlıyoruz… Gerçek ve güvenilir kullanıcı deneyimlerine ulaşarak onlarla samimi bir ortamda sohbet edebilir, kafanıza takılanları sorabilir, onları takip ederek bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu sayede aradığınız ürüne en kısa sürede karar verebilir ve en ucuz fiyat ile ulaşabilirsiniz.

Sizde hemen kullandığınız ürünlerle ilgili deneyimlerinizi iyi.net te paylaşın, yorumları okuyun, ürünleri karşılaştırın…

İyisini bulmaya yardımcı olun.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi