"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

En İyi VR Oyunları!

Sedat | 30 Temmuz 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

VR giderek daha fazla kişinin dikkatini çekerken, sizler için en iyi VR oyunları derledik. İşte bazı önemli VR oyunları.

VR oyunu oynamak isteyen fakat farklı bir oyun arayan kişiler, bu konuda aşağıdaki oyunları mutlaka incelemeli. İşte VR için ön plana çıkan oyunlar.

The Gallery - Episode 1: Call of the Starseed

80’lerin bilim kurgu fantezi filmlerini anımsatan bu macera oyununda kayıp kızkardeşinizi bulmak için bir robotla yola çıkıyorsunuz ve gizemli mekanlarda, çok farklı bulmacaları çözmeye çalı- şarak yolunuza devam ediyorsunuz.

V Arrr

Orta Çağ dünyasının tehlikeli denizlerinde bir kaptan olarak geminizi korsanlara karşı savunuyor, savaşıyor, hedefinize ulaşmaya çalışıyorsunuz. Yelkenleriniz rüzgarla dolarken, geminize manevralar yaptırıyor, düşman gemilerine top atışları yapıyor, Orta Çağ denizcisi olarak o maceraları birebir yaşıyorsunuz.

FATED: The Silent Oath

Viking mitolojisinden alınan öyküsü ile Fated, çok heyecanlı ve sürükleyici bir oyun. Yalnız bir viking olarak, denizlerde yelken açıyor, düşmanlarınızla savaşı- yor, ormanda avlanıyor ve öfkeli tanırların üzerinize saldığı devlerin dünyayı yok etmesini engellemeye çalışıyorsunuz.

ARM Planetary Prospectors Asteroid Resource Mining

Uzay madenciliği sizi heyecanlandırı- yorsa, önümüzdeki 50-100 yıl boyunca bu merakınızı ancak sanal gerçeklik gözlükleriyle giderebileceğinizi söyleyelim. ARM da, açık dünya formatında bir RPG olarak, oyuncunun uzayda serbestçe dolaşıp madencilik yapmasını ve uzay istasyonlarında dolaşmasını sağlıyor ancak çok derin bir oynanışa sahip olan oyunun stratejik detaylara da sahip olduğunu göreceksiniz.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi