"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Facebook 360 Derece Videoları İyileştirecek

Sedat | 2 Eylül 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Facebook tarafından 360 derece video konusunda önemli bir adım atılırken, sırada bu deneyimin daha da iyileştirilmesi yer alıyor.

Sosyal medya siteleri arasında yenlikleri ile her zaman ön planda olan ve pek çok yeniliği ilk olarak sistemine ekleyerek kullanıcılar sunan Facebook, 360 derece video konusunda yenilikler yapacağını duyurdu. Facebook tarafından yapılan açıklamalarda 360 derece video çekimlerinin daha iyi bir kullanım deneyimi sunması adına sistemde iyileştirmeler yapılacağı açıklanırken, bu iyileştirmeler ile birlikte artık Facebook’taki videoları izleyen kişiler daha iyi bir şekilde görüntüleme sağlayabilecek.

Facebook 360 Derece Videoları İyileştirecek

Facebook özellikle kullanıcıların sosyal medya sitesindeki tercihlerin ve işlemlerine bağlı olarak yapacağı bu geliştirme sayesinde çok daha iyi bir deneyimin elde edilmesini amaçlıyor. Konuyla ilgili yeterli bildirimleri aldığı tahmin edilen Facebook’un yapacağı bu yenlik sayesinde 360 derece video konusunda önemli bir adım daha atılmış olacak.

Facebook Yeni Özelliği İle Sevildi

Facebook Eylül ayında yaptığı duyuru ile birlitke 360 derece video desteğini sunarken, bu tarihten itibaren sisteme 250 bini aşkın 360 derece video yüklendi. Bu bakımdan yeni özellik kullanıcılar nezdinde kabul edilmiş durumda.  Farklı teknolojilerin de sisteme eklenmesi ile birlitke performans ve kalitede artış elde edecek Facebook, böylece mevcut sistemden çok daha iyi bir 360 derece video imkanını sunmuş olacak.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi